Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Jak se obléknout s plus size velikostí?

To, že je některá žena plus size velikosti neznamená, že by se měla zahalovat do beztvarých hábitů, které nám často nabízí řetězce s oblečením. I žena s kily navíc se může oblékat tak, že bude na sebe přitahovat spoustu obdivných pohledů širokého okolí. Stačí jen vědět, jak na to.

Co je tedy kouzlem plus size oblékání?

šaty

Kouzlem je, že můžete v podstatě nosit co jen vás napadne. To, že máte pár kilo navíc neznamená, že byste se měla oblíkat nějak výrazně jinak než ženy s menší velikostí. Dnešní doba už je k módě velmi benevolentní a nemusíte se bát, že pokud si vezmete něco, co nebude vypadat jako volný pytel, tak že na vás budou všichni zírat. A když ano, tak jen v dobrém, jak moc vám to sluší.

Důležité je, abyste se v oblečení, které se vyberete, cítila pohodlně. Sebevědomí, které pocítíte, se vám bude odrážet v tváři, a to bude vaší největší ozdobou. Jestli se necítíte na to nosit příliš odhalující věci, to je samozřejmě v pořádku. Vyberete si něco, co vás více zahalí. Stejně tak je ale v pořádku, když ráda ukazujete své tělo.

outfit

Obecně ale platí, že pro plus size velikosti se velmi hodí sukně a šaty. Tyto kousky podtrhují vaši ženskost a rozšířené sukně dokážou krásně schovat větší bříško, ale i větší boky. Tento střih je navíc velmi populární. Skvěle se k plus size velikostem hodí i delší sáčka, kardigany nebo kožené bundičky. Tyto kousky noste raději rozepnuté. Opticky vám prodlouží a zeštíhlí postavu. Pokud jste spíše kalhotový typ, tak zkuste sáhnout po skinny džínách. I když vám to možná bude znít nesmyslně, právě úzké džíny vám dokážou nohy zeštíhlit, i přes to, že budou velmi obtažené. Ještě lépe vypadají na některých ženách černé skinny kalhoty. Pokud chcete maximální pohodlí, vyzkoušejte třeba džínové legíny disstyle.cz. Uvidíte, že k delšímu tričku či tunice budou vypadat naprosto úžasně.