Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Ženy ve vedení

Myslím si, že ženy nejsou opravdu silné, ale také zároveň něžné stvoření. A musím se přiznat, že jsem opravdu ráda, že jsem žena. Ovšem ale taky jsou někdy případy, kdy mě to někdy štve.  A to hlavně kvůli tomu, že ženy mívají opravdu nižší platy v práci než třeba muži, a to na stejné pozici. O tom jsem se už zmiňovala, ale stále mi to nedá spát. Protože zrovna zase včera přišla ke mně kamarádka a byla pěkně naštvaná, že má do jedenáct stovek méně než její kolega v práci. Přitom pracují ve skladu oba dva na stejné pozici a jsou tam skoro stejnou dobu. Tak v čem je sakra problém? Mě se tohle vůbec nelíbí.

I ženy jsou dost sebevědomé.

Copak žijeme v některé rozvojové zemi nebo v nějakých arabských emirátech? Kde je to naprosto normální? Vůbec nevím, proč se tohle děje. A když už tam jsme u těch rozvojových zemích, tak taky vůbec nechápu, jak někdo může mít ženu takovou, že je to pouze jenom nějaká onuce nebo věc. Vám se tohle líbí? Myslím si, že kdyby všechny ženy měly stejná práva jako muži, tak je svět opravdu krásnější. Taky si myslím, že kdyby bylo více prezidentek, tak na našem světě bude krásněji. A taky by byl svět takový přátelštější a hezčí. A nevím proč, ale myslím si, že je opravdu mnoho žen, které by zvládly řídit naši planetu.

I ženy si někdy stojí za svém.

A jenom se to představte. Vemte si, že by na celém světě byly pouze samé prezidentky. Možná by to byl taky velký extrém a hodně žen by se hádalo, protože ženy jsou opravdu hodně hádavé. Ale třeba by jim vedení státu nebo nějaké provincie či království šlo a bavilo by je to. Myslím si, že mi ženy jsme silné a opravdu toho zvládneme hodně, více než si ostatní mohou myslet. A co si o tom myslíte vy? Jsou podle vás ženy lepší lídři, než třeba právě muži? Vím, že každý člověk je originál, ale musíme přeci všichni uznat, že ne všechno je dokonalé, ale podle mého názoru bychom měly dát nám ženám šanci a více volnosti. Nikdo přeci neví, jaké by to bylo, kdyby měly ženy více předností a taky měly možnost být více viditelné.