Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Politika a svět

Zajímáte se o politiku? Protože politické dění je v poslední době velmi rozšířené. A to hlavně kvůli tomu, jaká je válka na Ukrajině. Myslím si, že Rusko je opravdu hrozná velmoci, které je potřeba nějak dopomoci ke konci. Myslím si, že tohle se nelíbí absolutně nikomu, protože kdo by měl rád násilí anebo válku? Já jsem naprosto proti válce. A sice se zajímám o válku, zajímá mě druhá světová válka. Ráda o tom čtu a zjišťuji si informace. Ale opravdu nikdy bych nevěděla, že tohle někdy zažiji. A sice jsem na Ukrajině ani v Rusku nikdy nebyla, ale opravdu se mi to říká špatně a je mi z toho smutno. Týká se mě to hodně citově. Myslím si, že politika je taky hodně součást toho, co se děje, protože kdyby všichni lidé byli normální a slušní a cenili si jenom toho co mají, tak je svět úplně dokonalý. Nebo vy si myslíte něco jiného? Proč si myslíte, že válka na Ukrajině vznikla?

Baví vás politika?

Myslím si, že totiž ruský prezident chce zvětšovat své území, chce být asi největší velmocí. Když to tak ale vezmu, tak už Rusko přece obrovské, ne-li největší. Tak co by ruský prezident stále chtěl? Ani se mi o tom nechce mluvit. Kdyby bylo na mně, tak abych přistoupila k úplně razantní krokům a byl by konec, ale bohužel to není na mě. Na mém názoru nebo tipu vůbec nezáleží a je to naprosto logické a jasné.

Ženy jsou lepší v empatii.

Do války nemůže samozřejmě nikdo kecat, což chápu. Anebo naštěstí? Jednoznačně vím, že násilí opravdu nemám ráda. A kdybych mohla, tak všechno násilí a válku úplně zruším a nastolím mír a radost. A je škoda, že se někdo dopouští takový hrůzných činů, protože každý člověk si zaslouží dokonalé zacházení, a ne takové, jak si někdo usmyslí. Kdyby bylo na mě, tak já bych byla asi hodně dobrá prezidentka. Nezajímá mě moc a ni to, abych toho měla co nejvíce. Mě by zajímalo štěstí a taky to, aby se každý člověk měl dobře. A o tom ale politika by být měla.