Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Važte si své rodiny

Je bohužel jen málo rodin, ve kterých jsou nenarušené vztahy. Jste-li větší rodina tak se v ní většinou najde někdo, kdo má jiné názory a kdo se se zbytkem rodiny rozkmotří. Myslíte si, že ta vaše rodina a vztahy v ní jsou dokonalé? A co kdyby někdo z vás vyhrál milión, opravdu si myslíte, že by to na vaše vztahy žádný vliv? Lidská závist je jednou z nejčastějších příčin, proč se lidí spolu přestanou bavit anebo si dokonce začnou škodit. Rčení sice říká, že dluhy dělají přátele, ale opak je pravdou. Máte-li finanční problémy, je pravděpodobné, že jako prvního o půjčku požádáte někoho z rodiny, jenže on to není nejlepší nápad. Půjčuje-li nám někdo z rodiny, nečekáme, že na nás bude chtít vydělat a řekne si o úroky nebo zkrátka bude chtít, abychom mu vrátili více než jsme si půjčili. A problém je na světě.

rodina

Nebo si představte, že vyhrajete milión. Máte-li sourozence v nouzi, určitě bude nenápadně naznačovat, že vy peníze nepotřebujete, ale jemu by zlepšily životní úroveň a neměli byste si je nechat jen pro sebe. Utajit výhru je možná nejlepší možnost, jak si neobrátit rodinu proti sobě. Chcete-li vyzkoušet sílu vaší rodinné pospolitosti, kupte si něco společně. Můžete vyzkoušet třeba prodej nemovitostí Chorvatsko.

rodina

Složit se a koupit apartmán v Chorvatsku. Můžete se domluvit, že každý strávíte v Chorvatsku dejme tomu dva týdny a zbytek budete pronajímat a peníze si budete dělit. Myslíte, že nenastane žádný problém? Že se nepohádáte už jen při rozdělování kdo pojede v kterém termínu anebo že si nebudete časem vyčítat, že vy máte jedno dítě, ale váš bratr čtyři a tím pádem tam spotřebuje více vody a energií? Lidé se hádají kvůli maličkostem a jsou schopní kvůli tomu přerušit styky s vlastní rodinou. Život je ale strašně krátký a rodinu máte jenom jednu. Nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat. Držte při sobě.

Category Nezařazené