Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Úložné prostory podle vašeho gusta

Může se to zdát jako podivné řešení, ale pokud doma potřebujete udělat pořádek, není nic lepšího, než si nechat udělat skříň na míru. A víte proč? Protože jedině tak tam umístíte skutečně všechno, co potřebujete. Klasické kupované kousky z obchodů s nábytkem nejsou tím pravým ořechovým – často mají police buď nízké nebo naopak vysoké, mají jen jednu šatní tyč a vy byste přitom potřebovali alespoň tři. Výška skříně je taková, že ke stropu zbývá ještě metr místa, ale nechcete tam dávat krabice, protože k nim budete potřebovat schůdky, které ovšem opět nejsou kam dát. Je to jako začarovaný kruh.

nové úložné prostory

Skříně na míru Praha sten-skrine.cz jsou skvělým řešením. Zabýváme se tímto oborem již řadu let, a proto jsme schopni přijít také s velmi praktickým řešením, které zprvu možná ani sami neuvidíte. Jednoduše se nám ozvěte, my přijedeme k vám na zaměřování – podíváme se, jaké možnosti nabízí váš interiér a podle toho uděláme 3D návrh. Díky němu uvidíte zcela reálně, jak by mohl vypadat výsledek a budete se moci rozhodnout, zdali je to skutečně ten formát, který jste si představovali. Případně lze v návrhu udělat jakékoli změny – od typu materiálu, přes barvu až po samotné rozložení.

Skříň na míru

A kam všude je možné takovou skříň na míru udělat? To bude záležet spíše na vás. My jsme schopni udělat zakázku do chodby, do šatny (případně vybavit úložnými prostory celou šatnu tak, jak byste chtěli), ale výjimkou nejsou ani ložnice, obývací prostory a dokonce jsme pracovali už i v kuchyních. Vše záleží na domluvě.

Naši lidé jsou skuteční odborníci s dlouholetými zkušenostmi, a to jak ti ve výrobě, tak ti, kteří přijedou přímo k vám na zaměřování, a po vyrobení i na montáž. Za vše ručíme a nabízíme dlouholetou záruku, protože víme, že na nás se lze spolehnout. Tak jaké úložné prostory budeme vytvářet právě pro vás? Umíme i designové prvky, takže se přizpůsobíme jakémukoli stylu i atypickému prostoru!