Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Stěhování do pronajatého kontejneru

V životě se stávají někdy nevyzpytatelné věci a někteří zkušení esoterici tvrdí, že bychom se měli naučit žít „tady a teď“ a příliš neplánovat dopředu tak, že si život nalinkujete na pětiletky, jak se to dělávalo za socialismu. Může se totiž stát, že se rozhodnete pro zdravý životní styl poté, co vám oznámí závažnou nemoc, nebo tehdy, dozvíte-li se o lepších možnostech, jak svůj život nadále vést. Jako příklad bychom mohli uvést pár ve středním věku, který se rozhodl přestěhovat z města do venkovské, či lépe řečeno rekreační oblasti, a po prodeji bytu tu zakoupil menší zděný domek.

nakládání kontejneru

Domek je ovšem v původním stavu, a i když by byl obyvatelný, bylo by nanejvýš vhodné provést celkovou rekonstrukci elektrických rozvodů. Staré hliníkové vodiče nahradit měděnými podle současných bezpečnostních norem a zároveň se pustit i do celkové rekonstrukce vytápění, rozvodů vody a odpadů. Tu a tam nějaká nová stavební příčka, nové podlahy včetně podlahového vytápění, a máte tu rozdělávku na několik měsíců.

skladové kontejnery

Pro takovéto případy se vyplatí pronájem skladových kontejnerů. Skladové kontejnery pronájem je služba, která vám zajistí na vašem pozemku ocelový uzamykatelný box, do kterého nastěhujete veškeré vybavení bytu, které momentálně nutně nepotřebujete po dobu rekonstrukce. V domě ponecháte pouze nejnutnější výbavu, jako je komoda s oblečením, plotýnkový či plynový vařič, chladničku a pračku a ostatní věci, jako jsou koberce, svítidla a nábytek ponecháte v kontejneru. Ten je u vás na zahradě v bezpečí i před zloději, neboť jej lze zabezpečit třeba kamerou nebo alarmem. V poklidu se tak můžete věnovat stavebním pracím a až bude hotovo, vše jednoduše z kontejneru přestěhujete do domu a kontejner si firma odveze. Snadné řešení uskladnění vašich věcí, které máte navíc stále přístupné díky tomu, že kontejner má uzamykatelný vchod, takže vám může připomínat zahradní kůlnu.