Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Když vás žárlivost ničí – Kdy je třeba mít se na pozoru a proč nenechat partnera, aby vás ničil?

Žárlivost dokáže totálně zničit i ten nejkrásnější vztah. Jak můžete poznat, že na vás partner žárlí už moc a kdy je čas odejít z takového vztahu? 

Když vás žárlivost ničí – Kdy je třeba mít se na pozoru a proč nenechat partnera, aby vás ničil? 

Žárlivost ničí oba, toho, kdo žárlí i toho druhého, na kterého partner přehnaně žárlí. Myslela jste si, že když na vás partner žárlí, dokazuje vám vlastně, jak moc vás miluje? Tak se probuďte, protože časem stejně zjistíte, jak moc je žárlivost nebezpečná a co všechno umí. Žít se žárlivým partnerem se prostě dlouhodobě nedá, není totiž úplně příjemné vědět, že každý váš krok je sledován. Žárlivost je totiž hlavně projevem nedůvěry. A v tom případě je vztah odsouzen k zániku už předem. 

muž a žena

Bez dohledu ani na krok 

Žárlí ženy, ale žárlí i muži. Zatímco jsou jako žárlivé hysterky většinou popisovány ženy, mužská žárlivost obvykle zachází ještě dál. Neustálé kontroly, dotazy, kde jsi byla a s kým, tajné sledování mobilu, zpráv, nebo emailů. Tím to ale může jen začínat. Žárlivý muž se obvykle chová majetnicky a ženě nedovoluje nic, nechce ji pouštět za kamarádkami, a když už žena přeci jen jde ven bez partnera, je zle. Může to končit hádkami, ale i násilím, výčitkami a slzami a neustálým strachem z toho, co na to partner zase řekne nebo jak bude reagovat. Ve zdravém vztahu je ale potřeba důvěry, je třeba, aby si dva věřili a v tom případě určitě není nutné, aby si sledovali každý krok. 

siluety muže a ženy

Nenechte ho, aby ovládal váš život 

I když žijeme ve vztahu, máme mít možnost žít i svůj život. Každý potřebuje kamarády a také ženy zadané se chtějí hezky oblékat a mít možnost vlastní volby. Žárlivý partner ale tohle nerespektuje a ženě nedovolí, aby byla svobodná a mohla se sama rozhodovat. Žárlivý muž potřebuje kontrolu nad životem své partnerky a to se může projevovat i tak, že jí například mluví do toho, co si má oblékat nebo kam může a nemůže chodit. Mnoha mužům může vadit i práce partnerky, tam ji totiž obvykle pod dozorem nemá. A co dělat? 

Můžete milovat sebe víc, ale jakmile váš vztah ničí nedůvěra a žárlivost, nikam to nikdy nepovede a je proto rozhodně lepší odejít hned. I když to bude bolet, dost možná se tak zachráníte.