Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Trendy v oblasti bydlení


Hitem posledních let jsou nízkoenergetické domy Enerdomy, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Většinou jde o tepelné čerpadlo a solární panely. Díky tomu můžete na nákladech za povoz domu ušetřit desítky tisíc korun ročně. I současná platná a účinná legislativa ukládá stavebníkům rodinných domů povinnost použít k vytápění a chlazení domu tepelné čerpadlo, které umí rozvádět po domě teplý i studený vzduch, díky čemuž dům v zimě vytopí a v létě zchladí. Solární panely vám zase vyrobí vlastní elektřinu, takže té dodávané nespotřebujete tolik.

zděný bungalov

My se soustředíme na stavu zděných domů i dřevostaveb v nízkoenergetickém provedení. V obou typech staveb najdete tyto moderní technologie, díky kterým budou vaše náklady na provoz minimální. Vybrat si můžete z mnoha typových projektů, které jsme pro svoje klienty připravili. Pokud by se vám žádný nelíbil, rádi vám nějaký upravíme a nebo vám připravíme individuální projekt.

tepelné čerpadlo

Proč si vybrat nás?
Jestli hledáte solidní a spolehlivou stavební firmu, určitě si můžete s klidným svědomím vybrat nás. Stavíme domy po celé republice, a mezi naše spokojené klienty patří i některé známé osobnosti. Dodržujeme termíny, které jsme klientům slíbili, a také dodáváme hotové domy. Vyberte si projekt, my vám můžeme dokonce sehnat stavební povolení, a za pár týdnů nebo měsíců vám předáme klíče od hotového domu. Pokud spěcháte se stěhováním a nebojíte se moderních staveb, vyberte si klidně i dřevostavbu. Není se čeho bát, protože je to moderní dům, který je montovaný z kvalitních materiálů.
Všechny naše domy si může prohlédnout online. Najdete zde jejich kompletní popis, půdorys i fotografie hotových domů. Díky tomu si možná snáz vyberete svého favorita. Naše domy začínají s cenou pod 4 miliony Kč, což je na dnešní dobu velmi nízká cena. I proto máme tolik zakázek.

Category Nezařazené