Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Nejvyšší čas myslet na Vánoce

A zajímá vás jak? Vzhledem k současnému vývoji ekonomiky existují dvě možnosti, jak se na Vánoce připravit.

Tou první je začít nakupovat dárky, dekorace a jiné potřebné vybavení už dnes, než se ceny vyšplhají do astronomických částek. Říkáte si, že je to šílenství? Není, protože kdo je připraven, není překvapen. Je totiž možné, že vaše oblíbené dekorace nebo vyhlédnuté budou v prosinci už těžko dostupné nebo jejich ceny budou převyšovat vaše možnosti.

No a tou druhou variantou je připravit se na svátky po finanční stránce, tedy buď začít šetřit na vyhlédnuté dárky, nebo si trochu přivydělat, abyste vylepšili rodinný rozpočet.

vánoční ozdoba kniha

Teď si asi říkáte, jak to spolu vlastně souvisí? Společným jmenovatelem obou možností, jak se v předstihu připravit na předvánoční shon a výdaje je společnost Selvintech. Můžeme vám pomoci s prvním nebo druhým řešením, nebo klidně s oběma najednou. A zajímá vás jak? Čtěte prosím dál.

Zabýváme se výrobou dekoračních předmětů a vánočních ozdob. Můžete si buď vybrat z naší stávající nabídky nebo nás kontaktovat s vlastním požadavkem. Je možné přizpůsobit výrobu vašim potřebám a jednotlivé předměty upravit barevně, nebo doplnit o prvky či logo podle vašeho přání. je to vhodné v případě, že sháníte dárkové předměty pro svou firmu nebo chystáte malé překvapení pro své zaměstnance.

vánoční dekorace a sladkosti

Týká se vás spíš druhý případ? Potřebujete si před svátky trochu vylepšit rodinný rozpočet a máte pár hodin volného času týdně? Jste manuálně zruční a dokážete pracovat samostatně podle návodu? Potom hledáme právě vás! Můžete pro nás vyrábět výše zmíněné dekorační předměty. Některé z nich je totiž možné tvořit s minimálním vybavením v domácích podmínkách.

Ať už se vás týká první či druhý případ, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše požadavky nebo pracovní příležitost. S námi budou letošní Vánoce plné klidu a pohody i u vás doma.