Tukar

Snad všechno, co souvisí s lidským životem, musí být náležitě financováno. A proto je třeba mít finanční zajištění. Ovšem mnozí ho bohužel postrádají.

Lomené schodiště se může stát vaší atraktivní posilovnou

Některá schodiště vytváří v prostoru zajímavá řešení, kupříkladu lomené schodiště nebo spirálové schodiště více otevírají obytný prostor a poskytují více možností k zařizování místností nábytkem či velkými spotřebiči. Schodiště se zdá být zdánlivě obyčejným stavebním prvkem, ovšem pokud se jeho výstavba pojme velkoryse, může jít až o luxusní záležitost. Schody vlastně patří k nejzajímavějším částem obytných budov, pokud si odmyslíme ta nudná zákoutí panelových domů anebo nouzová schodiště vícepatrových hotelů či obchodních domů.

spirálové schodiště

Každé schodiště nám poskytuje kromě propojení jednotlivých pater mezi sebou i možnost užívat jej jako sportovní náčiní. Možná vám to připadá až příliš nadnesené, ale cvičení na schodech dokáže zcela zastoupit posilovnu a posilovací stroje. Nemusíte vůbec nikam docházet, pokud máte dostatečně pevné, stabilní a komfortní schodnice, ušetříte peníze a také zbytečný stres, pokud není cvičební prostředí podle vašich představ, pokud je tam moc lidí, pokud se tam nedostatečně větrá, je tam přetopeno a je tam také cítit lidský pot ve větší koncentraci, než je pro vás únosné. Posilovny jsou totiž svým způsobem intimní prostředí, přičemž lidský pot je jistým afrodiziakem, nebo naopak silně odpudivým elementem, pokud vám někdo „geneticky nesedí“.

schodiště v domě

Využijte proto lomené schodiště fa-havlicek.cz doma k posilování, nabízí vám více možností. Za prvé chůze po schodech (po dvou schodech) výrazně posiluje svaly stehen, lýtek a hýždí. Můžete si na záda naložit do batohu zátěž a cvičení o něco ztížit. Za druhé při chůzi naboso procvičujete partie chodidel a udržujete tím v potřebné jakosti obě klenby, podélnou i příčnou. Za třetí lze spodní část schodů využít pro cvičení kliků. Můžete je cvičit v lehčí formě s hlavou a hrudníkem na druhém schodu a s nohama pod schodištěm, anebo opačně, hlavou dolů, s nohama zapřenýma o druhý či třetí schod.

Category Nezařazené